europart grupa


Biura regionalne:
Włodawa ul. Jana Pawła II 13

ul. Sławinkowska 6c/ 2, 20-810 Lublin
kom. 510159131
tel. 506 280 011

e-mail: biuro@europart.wlodawa.pl

Biuro czynne:
pn. - pt. godz. 8.00 - 16.00

Untitled Document

Serwis szkoleniowy

Podczas realizacji szkoleń zapewniamy wysokie standardy (sale, catering, dojazd, nocleg) zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy.

Nasze sale szkoleniowe spełniają następujące wymogi:

  • bezpieczeństwa, akustyczne, oświetleniowe, oraz muszą być ogrzewane (w okresie zimowym),
  • posiadają zaplecze sanitarne,
  • w salach znajduje się znajdować odpowiednia liczba stołów i krzeseł ustawionych w kształcie podkowy
  • w sali możliwe jest wygospodarowanie miejsc do pracy w podgrupach (jeżeli szkolenie tego wymaga)
  • na sali znajduje się projektor multimedialny, rzutnik folii, (jeśli jest potrzebny), laptop oraz ekran, tablica z papierem, flamastry lub tablice tradycyjne,

Wyżywienie

Podczas całodniowego szkolenia uczestnikowi przysługuje obiad oraz 2 przerwy na kawę, na których uczestnikowi zapewniona zostanie gorąca kawa, gorąca herbata, woda mineralna gazowana i niegazowana oraz świeże ciastka.
W przypadku szkoleń modułowych (trwających 0,5 dnia szkoleniowego), uczestnikom zapewnimy  przynajmniej dwie przerwy kawowe, z gorącą kawą, gorącą herbatą, wodą mineralną gazowaną i niegazowaną oraz świeżymi ciastkami.

Noclegi

W przypadku szkoleń trwających dłużej niż jeden dzień (w rozumieniu ciągle następujących po sobie dni szkoleniowych), dla przyjezdnych uczestników zgłaszających taką potrzebę  zobowiązujemy się zapewnić noclegi w pokojach jednoosobowych lub miejsca w pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Lokalizacje i transport

Dążymy do tego, aby szkolenia  były organizowane w miejscach, do których uczestnicy bez trudu będą mogli dotrzeć, korzystając z publicznych środków transportu. Jeśli z przyczyn technicznych organizacja szkoleń odbywała się będzie w innym miejscu, zapewnimy transport z miejsca, do którego możliwy będzie wygodny dojazd za pomocą transportu publicznego.